View profile

🔍 SEO bulletin - vaše pravidelná dávka SEO - díl #2

🔍 SEO bulletin - vaše pravidelná dávka SEO - díl #2
By Pavel Ungr • Issue #2 • View online
Máme tu druhý díl SEO bulletinu a s ním i další dávku SEO do vašich markeťáckých žil. Copak tu máme dnes?

SEO nástroje
Pokud chcete SEO testovat, měli byste, a nechcete si tvořit vlastní proces a platformu, možná rádi vyzkoušíte (14 denní trial) tento nástroj.
SEOTesting - Do more with Google Search Console data
Webová analytika a SEO
Je to trochu bizarní, ale kvůli změnám Google se vám cca od září 2020 v Google Analytics místo vstupních klíčových slov ze Seznamu objeví staré známé (not provided). V mém článku se dozvíte, co se stalo, a co s tím.
(not provided) přišlo i na Seznam | Pavel Ungr, SEO konzultant
Nabídka se slevou na SEO nástroj
Chtěl bych pro vás, coby věrné odběratele, vždy získat nějakou zajímavou výhodu. Jako první přichází Romain Braban ze SEO Buddy, který mi připravil 25 % slevu svého SEO checklistu jen pro vás. Pokročilé experty asi nepřekvapí, ale začátečníkům a středně pokročilým může dost pomoct. Na odkaze najdete speciální kód, díky kterému získáte 25 % slevu.
The SEO Checklist is a step-by-step guide to every important SEO action you need to take to optimize your website and get more organic traffic.
Zajímavosti z Google
Pokud řešíte Core Web Vitals, tak počítejte s tím, že reálné zlepšení hodnocení stránek přijde, jen když budete mít pokryté všechny “vitals”.
Google: All Core Web Vitals May Need to Be Met For Ranking Boost
Google opět potvrdil, že i když hodnotí každou URL samostatně, stav celého webu (často domény) může ovlivňovat hodnocení také.
Google Ranks Pages But Overall Site Can Greatly Influence The Ranking Of Those Pages
Tohle je fakt boží. Vyhledávač SEO odpovědí od Google. Rychle, stručně, efektivně. Uložte si do záložek.
Trochu více PPC než SEO, ale extrémně zajímavé. Když budete reálně prodávat zy vyšší cenu, než inzerujete v Google, můžete dostat od Google padáka.
SEO školení
Připravuju úplně nové školení Chytré SEO na začátek března. Když mi vyplníte formulář a necháte e-mailovou adresu, tak na tohle školení získáte zajímavou slevu.
Nové Chytré SEO 2021?
V létě jsem strávil dost času, že jsem se ptal copywriterů, co potřebují. To jsem si sepsal a poskládal z poznámek toto školení, které je spoluvytvářeno copywritery a sedí copywriterům jak příslovečná “prdel na hrnec”.
Online školení: Kurz SEO pro copywritery | Pavel Ungr, SEO konzultant
Tohle je specifické školení. Není pro každého. Je určené pro technicky zaměřené SEO specialisty nebo vývojáře. Řešíte redesign? Crawl budget? JS weby? Testování? Filtraci? A nevíte jak na to? Pak se vám tohle bude hodit.
Školení: Technické SEO nejen pro vývojáře - online | Pavel Ungr, SEO konzultant
Tak jak se vám to líbilo? Budu rád za zpětnou vazbu na jsem@pavelungr.cz. SEO zdar a hlavně to zdraví.
Pavel Ungr
Did you enjoy this issue?
Pavel Ungr

Veškerá inspirace o #SEO s přesahem do dalšího online marketingu, která vám pomůže být v obraze a držet se na špičcce SEO peletonu. #UX, #technicalSEO, #contentmarketing #userfirst #contentfirst included. I vy můžete být těžký kalibr na SEO!

In order to unsubscribe, click here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Jaromírova 80/51, Praha 2 - Nusle 128 00